הסיפור שלי

היי, אני רעות בר ולפעמים נדמה לי שהמקצוע בחר בי. רוב שנותיי גדלתי בלי אבא נוכח בחיי. הורי התגרשו כשהייתי בת 3 וכילדה זכורה לי תחושת ההמתנה. כמה חיכיתי לאבא שלי. לזמן איתו.

אני בת 43 מגדרה, נשואה באושר ואמא לשלושה ילדים מקסימים. אני מאמנת אבות. הרעיון להבין לעומק את עולם האבהות הגיע בעקבות הכמיהה שלי, לאבא הפרטי שלי. המעורבות שלו בחיי כילדה ונערה הייתה מזדמנת, מה שהביא להרבה כאב ולהבנה שעיקר המשמעות שלו הייתה בהיעדר שלו.

עוד בתחילת דרכי המקצועית ידעתי שאלווה אבות. תרגלתי שיטות אימון, צללתי ללימודי ההורות המודרנית, למדתי מנהל עסקים ונשמתי את עקרונות הבודהיזם במשך חמש שנים. בסוף התהליך העמוק הזה, נולדה אַבָּאלוציה גישת אימון המשלבת כלים פרקטיים ומסייעת לאבות להיות נוכחים, מעורבים ולהרגיש משמעותיים יותר בחיי ילדיהם. 

שלכם, רעות בר

למה אני כל כך אוהבת את
המקצוע שלי?

לפני הכל, גם אני חווה את אתגרי ההורות ומבינה היטב שלא מדובר במדע מדויק. אין נוסחה אחת שעובדת והופכת אותנו להורים טובים יותר. כל ילד הוא עולם שלם של צרכים ורגשות, ומערכת היחסים עמו נבנית בהדרגה ברגישות ובקשב רב.

גישת האימון שלי כוללת מתן כלים מעשיים ופשוטים ליישום יומיומי – לכל אב שרוצה להעמיק, להנכיח ולייצר משמעות בקשר עם ילדיו. אם גם אתם רוצים להיות האבות שהבטחתם לעצמכם שתהיו, אם גם אתם תוהים איך אתם נתפשים בעיניים של הילדים שלכם, אם גם לכם נמאס להיות אורחים בבית שלכם – אני מזמינה אתכם לחוות את האַבָּאלוציה במיטבה שרואה את הצורך שלך ושל הילד שלך.


רעות בר

דילוג לתוכן